Súrodenci Júlia (56) a Peter (68) Hečkovci valcovali v 80. rokoch hitparády a nebolo človeka, ktorý by nepoznal hity Taliansky muzikál, Kráľovná pavlačí a dvorov, To som ja, Horúci mráz, Mesto snov, Maturitné tablo a ďalšie.

Potom sa na čas z výslnia pop music stratili. V rádiách síce občas zaradili ich šlágre na playlist, no zďaleka ich nehrali tak často ako kedysi. Zdá sa však, že Hečkovci sú späť.

Váš brat Peter, s ktorým ste kedysi spievali, robí stále veľké koncertné programy pre deti. O vás však za posledných 20 rokov veľa počuť nebolo. Až tento rok ste začali koncertovať, je to váš veľký návrat?

Áno, rozhodli sme sa, že opäť začneme koncertovať. Určite však nie tak ako v minulosti, že budeme mať každý deň vystúpenie. Robili sme teraz niekoľko akcií, hrali sme v amfiteátroch, na veľkých pódiách aj na firemných akciách… Ľudia na nás nezabudli, práve naopak, nadšene spievali s nami. Keď sme nedávno hrali s Peťom v Bratislave, boli sme prekvapení, že aj mladí ľudia poznajú naše pesničky, hlavne Taliansky muzikál, Maturitné tablo alebo Mesto snov či pieseň Spútaná láskou.Diskusia - čo si o tom myslíte?

ZDIEĽAŤ NA FACEBOOK