Rana pod pás nielen pre moderátorku, ale aj hospodára! Markizácka stálica Kveta Horváthová (41) bola tvárou reality show Farma dlhých deväť rokov.

Nový Čas už pred mesiacom priniesol šokujúcu správu, že ju chcú vymeniť. Vtedy to však Markíza zmietla zo stola a kompetentní sa búchali do pŕs, že dostane opäť priestor. No zatiaľ čo sa ostrieľaná moderátorka pripravovala na svoju srdcovku, v Záhorskej Bystrici už mali iný plán. Kveta predsa len dostala padáka! Túto novinku berie ťažko aj „hlava“ Farmy – hospodár Martin Bagár (48), ktorý má na vec jasný názor!

Keď sa povedalo Farma, každý si vybavil Horváthovú. Tá bola deväť ročníkov neodmysliteľnou súčasťou tejto reality show. Moderátorka však na statku skutočne skončila. Táto správa bola obrovským šokom pre hospodára Martina, ktorý držal palicu nad súťažiacimi a s Kvetkou si výborne rozumel. „Ja budem v novej Farme aj s novou moderátorkou,“ priznal najprv Novému Času Martin Bagár. Vzápätí však neskrýval sklamanie a smútok. „To je život. Nemám na to žiadny vplyv, takže to beriem ako fakt. Samozrejme, Kvetka mi bude chýbať. Pre mňa znamená Farmu ona, takže pre mňa je toto tiež novinka,“ povedal hospodár.Diskusia - čo si o tom myslíte?

ZDIEĽAŤ NA FACEBOOK