Mladá dievčina netušila, že je tehotná, až kým neporodila sama uprostred noci. A to rovno dvojičky!

Beth Bamford (21) zo Stoke-on-Trent, Staffordshire v Anglicku povedala, že mala stále “svoje dni” a hmotnosť sa jej nezvýšila, práve naopak. Pre Beth, ktorá už má dve deti (3 a 2), bolo absolútnym prekvapením, keď zrazu porodila dcérku Willow. Prebudila sa a myslela sa, že potrebuje ísť na toaletu, keď sa v kúpeľni zrazu stalo niečo neočakávané.

Jej priateľ Andy Morris (22) v tom momente spal. Okamžite zavolala záchranku. Povedali jej, že ešte bude musieť porodiť placentu, ale miesto toho porodila ďalšie dieťa, dievčatko Freyu. Malá Freya sa však narodila nožičkami dopredu a nedýchala. Našťastie, záchranárom sa podarilo Beth cez telefón usmerniť. Dala jej prvú pomoc a pomohla jej prvý raz sa nadýchnuť.

Beth počas svojho nevedomého tehotenstva niekoľkokrát navštívila lekára, pretože si myslela, že je chorá. Nikto si však neuvedomil, že sa necíti dobre preto, lebo je tehotná. “Je to neuveriteľný šok, ale aj krásne prekvapenie. Naozaj som netušila, že som tehotná,” povedala pre Metro.Diskusia - čo si o tom myslíte?

ZDIEĽAŤ NA FACEBOOK