Premiéra pod africkým slnkom! Modelka Zuzana Strausz Plačková (26), ktorá pred dvomi týždňami podstúpila bolestivý chirurgický zákrok, odletela na „pracovnú cestu“ do Tuniska.

Tam prvýkrát ukázala svoj vynovený dekolt, ktorý prešiel radikálnou zmenou. Zuzana si totiž nechala zmenšiť svoje prsia a namiesto tých s 800 mililitrami jej zdobia hruď o štvrtinu menšie implantáty. Plačková však počúva rady lekárov a na opaľovanie sa hore bez či čľapkanie v mori musela zabudnúť! Obmedzení má však oveľa viac!

Plačková sa po dvoch týždňoch od operácie rozhodla ukázať národu svoj najväčší tromf. Ten paradoxne zmenšil svoje proporcie, ale zdá sa, že Zuzana s novými prsami bude bodovať i naďalej. Dôkazom sú jej fotografie z horúceho Tuniska, kde Zuzana nedávno pracovala. „Konečne som po dlhom čase skutočne spokojná,“ priznala Novému Času hrdá majiteľka 620-mililitrových silikónov. Ich pôvodné číslo, ktoré za osem rokov a po dvoch zväčšeniach dosiahlo 800 mililitrov, sa tak scvrklo o štvrtinu.

Plačkovej dekolt zdobia primeranejšie kôpky v pomere k jej útlemu telu, čo bolo aj cieľom brunetky. „Pracujem na tom, aby som mala vymakané telo. A tieto moje veľké prsia pôsobia veľmi robustne a vulgárne,“ povedala ešte pred zákrokom modelka.Diskusia - čo si o tom myslíte?

ZDIEĽAŤ NA FACEBOOK